HomeHuaKiriata, Oscillators, ResonatorsOscillators25QHTF22-115.200-OE
25QHTF22-115.200-OE Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
25QHTF22-115.200-OE
Mfr# 25QHTF22-115.200-OE
Mfr. Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Whakaahuatanga 115.2 MHz XO 2.5V 2.5X2.0 MM OE
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 25QHTF22-115.200-OE
Ngā Rauemi
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae 25QHTF22-115.200-OE
Kaihanga Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi
Nui - Mahi 115.2 MHz
Te tiro i te rohe ±50ppm
Whakawhitihia te Kotahitanga LVCMOS
Rahi / Rahi XO (Standard)
Rahi Hiku - Whakauru 4-SMD, No Lead
Rauemi Rapu -
Rahi Ranga Rawa 28mA
Tau o Hoapā Enable/Disable
Hysteresis -
Taumahi haumanu Crystal
Te Ratonga o Naianei 2.5V
I teie nei - Takahanga 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tae - Whakapai ake -40°C ~ 85°C