HomeHuaKiriata, Oscillators, ResonatorsOscillators3QHTF57-48.000-OE
3QHTF57-48.000-OE Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
3QHTF57-48.000-OE
Mfr# 3QHTF57-48.000-OE
Mfr. Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Whakaahuatanga 48.0 MHz XO 3.3V 7.0X5.0 MM OE
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 3QHTF57-48.000-OE
Ngā Rauemi
Tono Tono
  • I roto i te taonga:250 pcs
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae 3QHTF57-48.000-OE
Kaihanga Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 250 pcs
Ngā Rauemi
Nui - Mahi 48 MHz
Te tiro i te rohe ±50ppm
Whakawhitihia te Kotahitanga LVCMOS
Rahi / Rahi XO (Standard)
Rahi Hiku - Whakauru 4-SMD, No Lead
Rauemi Rapu -
Rahi Ranga Rawa 23mA
Tau o Hoapā Enable/Disable
Hysteresis -
Taumahi haumanu Crystal
Te Ratonga o Naianei 3.3V
I teie nei - Takahanga 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Tae - Whakapai ake -40°C ~ 85°C