| Mfr# | 1-641215-1 |
|---|---|
| Mfr. | AMP Connectors / TE Connectivity |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT 11POS 2.54MM |
| RoHs Tūnga | Kāore e hāngai ana |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te TE Connectivity AMP Connectors 1-641215-1 |
| Ngā Rauemi | 1.1-641215-1.pdf |
|---|---|
| 2.1-641215-1.pdf | |
| 3.1-641215-1.pdf |
| Tau Wae | 1-641215-1 |
|---|---|
| Kaihanga | AMP Connectors / TE Connectivity |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT 11POS 2.54MM |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kāore e hāngai ana |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | 1.1-641215-1.pdf 2.1-641215-1.pdf 3.1-641215-1.pdf |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 | All |
| Tuhinga o mua | 150.0µin (3.81µm) |
| Topology | Friction Lock |
| Tuhinga o mua | Solder |
| Tae Kuputuhi | Tin |
| Mahinga Whakatere - Hangarau, Hangarau | Square |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | General Purpose |
| Resistance @ 0 ° C | 0.295' (7.49mm) |
| Momo Pukapuka | - |
| Ratonga | MTA-100 |
| Tuhinga | Copper Alloy |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | Board to Cable/Wire |
| Momo Momo Mana | Gold |
| Mana (dBm) | 30.0µin (0.76µm) |
| Pin Length | 1 |
| Te Mahi Mahi | - |
| Tau o nga Keiki | Header |
| Te maha o nga Terminals Point 5-Tie | 0.100' (2.54mm) |
| Rahi Tapanga | Shrouded - 1 Wall |
| LO Frequency | UL94 V-0 |
| Tae Whakanoho | 11 |
| Momo Input | Male Pin |
| Rawa Whakauru - Whakaora | 0.305' (7.75mm) |
| Rarangi Riki | 250VAC |
| Te Tautanga Mahinga | 0.140' (3.56mm) |
| Pato Waea Fan | Natural |
| Taitapa - Oro OD | 0.535' (13.59mm) |
| Te Hurihanga o Naianei - Tika | Thermoplastic |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - |
| Hononga Tae | - |
| Tae - Whakapai ake | -55°C ~ 105°C |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Through Hole |