
| Mfr# | 0436930020 |
|---|---|
| Mfr. | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT 18POS 4.2MM |
| RoHs Tūnga | |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te Molex 0436930020 |
| Ngā Rauemi | 1.0436930020.pdf |
|---|---|
| 2.0436930020.pdf | |
| 3.0436930020.pdf |
| Tau Wae | 0436930020 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT 18POS 4.2MM |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | 1.0436930020.pdf 2.0436930020.pdf 3.0436930020.pdf |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 | All |
| Tuhinga o mua | 100.0µin (2.54µm) |
| Topology | Latch Holder |
| Tuhinga o mua | Solder |
| Tae Kuputuhi | Tin |
| Mahinga Whakatere - Hangarau, Hangarau | Square |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | General Purpose, Industrial, Medical, Telecommunications |
| Resistance @ 0 ° C | - |
| Momo Pukapuka | Blind Mating |
| Ratonga | Mini-Fit BMI 43693 |
| Tuhinga | Brass |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | Board to Board or Cable |
| Momo Momo Mana | Tin |
| Mana (dBm) | 100.0µin (2.54µm) |
| Pin Length | 2 |
| Te Mahi Mahi | - |
| Tau o nga Keiki | Header |
| Te maha o nga Terminals Point 5-Tie | 0.165" (4.20mm) |
| Rahi Tapanga | Shrouded - 4 Wall |
| LO Frequency | UL94 V-0 |
| Tae Whakanoho | 18 |
| Momo Input | Male Pin |
| Rawa Whakauru - Whakaora | 0.555" (14.10mm) |
| Rarangi Riki | - |
| Te Tautanga Mahinga | 0.209" (5.30mm) |
| Pato Waea Fan | Natural |
| Taitapa - Oro OD | - |
| Te Hurihanga o Naianei - Tika | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - |
| Hononga Tae | 0.165" (4.20mm) |
| Tae - Whakapai ake | - |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Through Hole |