| Mfr# | 2035590807 |
|---|---|
| Mfr. | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER SMD R/A 8POS 1MM |
| RoHs Tūnga | |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te Molex 2035590807 |
| Ngā Rauemi | 2035590807.pdf |
|---|
| Tau Wae | 2035590807 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER SMD R/A 8POS 1MM |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | 2035590807.pdf |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 | All |
| Tuhinga o mua | 2.00µin (0.051µm) |
| Topology | Friction Lock |
| Tuhinga o mua | Solder |
| Tae Kuputuhi | Gold |
| Mahinga Whakatere - Hangarau, Hangarau | Rectangular |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | Automotive, General Purpose, Industrial, Medical |
| Resistance @ 0 ° C | - |
| Momo Pukapuka | Pick and Place, Solder Retention |
| Ratonga | Pico-Clasp 203559 |
| Tuhinga | Phosphor Bronze |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | Board to Cable/Wire |
| Momo Momo Mana | Gold |
| Mana (dBm) | 30.0µin (0.76µm) |
| Pin Length | 1 |
| Te Mahi Mahi | - |
| Tau o nga Keiki | Header |
| Te maha o nga Terminals Point 5-Tie | 0.039" (1.00mm) |
| Rahi Tapanga | Shrouded - 4 Wall |
| LO Frequency | UL94 V-0 |
| Tae Whakanoho | 8 |
| Momo Input | Male Pin |
| Rawa Whakauru - Whakaora | 0.185" (4.70mm) |
| Rarangi Riki | 50V |
| Te Tautanga Mahinga | - |
| Pato Waea Fan | Natural |
| Taitapa - Oro OD | - |
| Te Hurihanga o Naianei - Tika | Polyamide (PA), Nylon |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - |
| Hononga Tae | - |
| Tae - Whakapai ake | -40°C ~ 105°C |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Surface Mount, Right Angle |