
| Mfr# | 52559-2092 |
|---|---|
| Mfr. | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CONN FFC VERT 20POS 0.50MM SMD |
| RoHs Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te Affinity Medical Technologies - a Molex company 52559-2092 |
| Ngā Rauemi | 52559-2092.pdf |
|---|
| Tau Wae | 52559-2092 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | CONN FFC VERT 20POS 0.50MM SMD |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | 52559-2092.pdf |
| Tuhinga o mua | Solder |
| Poari Tautoko Tautoko | Tape & Reel (TR) |
| Pūmanawa | - |
| Pato Tiaki | - |
| Momo Pukapuka | Zero Insertion Force (ZIF) |
| Pānuitia atu | - |
| Ratonga | Easy-On 52559 |
| Tuhinga | Phosphor Bronze |
| Te whakanoho | FFC, FPC |
| Pihanga Whakapae Paepae | Slide Lock |
| Ētahi Ingoa | 052559-2092 052559-2092-C 0525592092 0525592092-C 52559-2017 52559-2092-C 525592092 525592092-C WM5695TR |
| Panuku Tau | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Te maha o nga Taumaha Aroturuki | 0.5A |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Molex, LLC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1,000 |
| Tuhinga o mua | 1 (Unlimited) |
| Waehanga Kaihanga | WM5695TR-ND |
| Tae Maama | Contacts, Vertical, 1 Sided |
| Te roa - Tae | 0.154" (3.90mm) |
| LO Frequency | UL94 V-0 |
| Tae (Whakangungu) Te Poaka | Straight, Tapered |
| Tae Whakanoho | 20 |
| Kaupapa Tae | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Rarangi Riki | 50V |
| Kaha Pupuhi | Obsolete |
| Puka Pukapuka FPGA | 0.30mm |
| Mahinga rereke | 0.020" (0.50mm) |
| Tae - Whakapai ake | -20°C ~ 85°C |
| Rahi Rahi Kāri | 118.1µin (3.00µm) |
| Pikohi, Momo Momo | Tin-Lead |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Surface Mount |