
| Mfr# | 90310-106 |
|---|---|
| Mfr. | Amphenol Commercial (Amphenol ICC) |
| Whakaahuatanga | CONN RCPT 6POS 0.079 GOLD PCB |
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te Amphenol ICC (FCI) 90310-106 |
| Ngā Rauemi | 1.90310-106.pdf |
|---|---|
| 2.90310-106.pdf | |
| 3.90310-106.pdf | |
| 4.90310-106.pdf | |
| 5.90310-106.pdf |
| Tau Wae | 90310-106 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol Commercial (Amphenol ICC) |
| Whakaahuatanga | CONN RCPT 6POS 0.079 GOLD PCB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | RoHS kore he ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | 1.90310-106.pdf 2.90310-106.pdf 3.90310-106.pdf 4.90310-106.pdf 5.90310-106.pdf |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 | All |
| Tuhinga o mua | - |
| Topology | Latch Lock |
| Tuhinga o mua | Solder |
| Tae Kuputuhi | Tin-Lead |
| Mahinga Whakatere - Hangarau, Hangarau | Square |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | - |
| Momo Pukapuka | - |
| Ratonga | Minitek® |
| Tuhinga | Phosphor Bronze |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | Board to Board |
| Momo Momo Mana | Gold |
| Mana (dBm) | 30.0µin (0.76µm) |
| Pin Length | 2 |
| Te Mahi Mahi | - |
| Tau o nga Keiki | Receptacle |
| Te maha o nga Terminals Point 5-Tie | 0.079' (2.00mm) |
| LO Frequency | UL94 V-0 |
| Tae Whakanoho | 6 |
| Momo Input | Female Socket |
| Rawa Whakauru - Whakaora | 0.177' (4.50mm) |
| Rarangi Riki | - |
| Te Tautanga Mahinga | 0.047' (1.20mm) |
| Pato Waea Fan | Beige |
| Te Hurihanga o Naianei - Tika | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - |
| Hononga Tae | 0.079' (2.00mm) |
| Tae - Whakapai ake | - |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Through Hole |