HomeHuaKaitautokoTuhinga o te Whakataunga o te KohatuBDSA1K1R2K
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
BDSA1K1R2K
Mfr# BDSA1K1R2K
Mfr. TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga BDS A 1000W 1R2 10%
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te TE Connectivity Passive Product BDSA1K1R2K
Ngā Rauemi
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae BDSA1K1R2K
Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi
Tae Tika Tae -
Rahi Hiku - Whakauru Box
Ripa Ripa #10-32 Threaded
Momo Pukapuka RF, High Frequency
Tauranga Tauranga Flanges
Pato Momo ±200ppm/°C
Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau Epoxy Coated
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±10%
Whakaaetanga Whakauru 1.2 Ohms
I teie nei - Takahanga 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm)
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Thick Film
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 85°C
CMRR, PSRR (Typ) 1.548" (39.31mm)
Waahi Tae Whakaaetanga 1000W