| Mfr# | 1SMC120CA TR13 |
|---|---|
| Mfr. | Central Semiconductor |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 120V 193V SMC |
| RoHs Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te Central Semiconductor 1SMC120CA TR13 |
| Ngā Rauemi | 1SMC120CA TR13.pdf |
|---|
| Tau Wae | 1SMC120CA TR13 |
|---|---|
| Kaihanga | Central Semiconductor |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 120V 193V SMC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | 1SMC120CA TR13.pdf |
| Putanga - Whakamātau | 120V |
| Poari Tautoko Tautoko | Tape & Reel (TR) |
| Tuhinga kua Whakaratohia | 193V |
| Rahi / Rahi | Zener |
| Rahi Hiku - Whakauru | DO-214AB, SMC |
| RoHS Tūnga | 19 Weeks |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | General Purpose |
| Ratonga | - |
| Ētahi Ingoa | 1SMC120CA TR13 PBFREE 1SMC120CA TR13-TR 1SMC120CA TR13-TR-ND 1SMC120CATR13-TR |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Central Semiconductor Corp |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3,000 |
| Tuhinga o mua | 1 (Unlimited) |
| Waehanga Kaihanga | 1SMC120CATR13-TR-ND |
| Momo Uara | 133V |
| Length - Ki runga ake i te Flange | 7.9A |
| Hysteresis | SMC |
| Kaha Pupuhi | Active |
| Mahinga - dBA | No |
| Tae - Whakapai ake | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Kaitautoko Ake | 1 |
| Tuhinga o te Maka | 1500W (1.5kW) |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Surface Mount |