HomeHuaKaitautokoNa roto i nga Kaihanga HoleFWFU1W240RJ
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
FWFU1W240RJ
Mfr# FWFU1W240RJ
Mfr. TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga FWFU 1W 240R 5%
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te TE Connectivity Passive Product FWFU1W240RJ
Ngā Rauemi
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae FWFU1W240RJ
Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga FWFU 1W 240R 5%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi
Rahi Hiku - Whakauru Axial
Momo Pukapuka Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Q @ Freq 2
Pato Momo ±300ppm/°C
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±5%
Whakaaetanga Whakauru 240 Ohms
Hysteresis Axial
I teie nei - Takahanga 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Wirewound
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 155°C
CMRR, PSRR (Typ) -
Waahi Tae Whakaaetanga 1W