HomeHuaWhakawhitiPapatuku PukuLBW6GL-M1T24VG
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
LBW6GL-M1T24VG
Mfr# LBW6GL-M1T24VG
Mfr. IDEC
Whakaahuatanga LBW FLUSH ILLD PB MOME. GREEN
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te IDEC LBW6GL-M1T24VG
Ngā Rauemi
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae LBW6GL-M1T24VG
Kaihanga IDEC
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi
Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) PC Pin
Momotuhi - Input (Min) DPDT
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 30 V
Whakamutunga 50,000 Cycles
Rahi / Rahi Standard, Illuminated
Momo Pukapuka -
Ratonga LBW
R @ 25 ° C Circular - 22.30mm Dia
Mahi LED, Green
Tau Tauira 2,000,000 Cycles
Te Mahi Mahi IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Tuhinga o mua Round, Button, Full Guard
Aratau Ahu Whakamua On-Mom
He Tae kei te Motu Nei, Typ @ 25 ° C 24 VAC/DC
Te Kaikauwhatu, Kaiwatu Clear
Feature Feature No Marking
Tae - Whakapai ake -25°C ~ 55°C
Whawhai 125 V