| Mfr# | C0603C390F5GACTU |
|---|---|
| Mfr. | KEMET |
| Whakaahuatanga | CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0603 |
| RoHs Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te KEMET C0603C390F5GACTU |
| Ngā Rauemi | C0603C390F5GACTU.pdf |
|---|
| Tau Wae | C0603C390F5GACTU |
|---|---|
| Kaihanga | KEMET |
| Whakaahuatanga | CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0603 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | C0603C390F5GACTU.pdf |
| Te matotoru - te awhi | 0.034" (0.87mm) |
| Poari Tautoko Tautoko | Tape & Reel (TR) |
| Rahi Hiku - Whakauru | 0603 (1608 Metric) |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 39pF |
| RoHS Tūnga | 34 Weeks |
| Ripa Ripa | - |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | General Purpose |
| Momo Pukapuka | Low ESL |
| Ratonga | C |
| Tautoko Tae Mahere | 50V |
| Pato Momo | C0G, NP0 |
| Ētahi Ingoa | 399-7909-2 C0603C390F5GAC C0603C390F5GAC7867 C0603C390F5GACTU-ND |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | KEMET |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 4,000 |
| Tuhinga o mua | 1 (Unlimited) |
| Waehanga Kaihanga | 399-7909-2-ND |
| He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce | ±1% |
| Tuhinga | - |
| Kaha Pupuhi | Active |
| I teie nei - Takahanga | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Tae - Whakapai ake | -55°C ~ 125°C |
| Tae - Tae | - |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Momo Tautuhinga | - |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Surface Mount, MLCC |