HomeHuaNgā KaihautūNga Kaipupuri KaraunaC1210X391G4TACTU
C1210X391G4TACTU Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
C1210X391G4TACTU
Mfr# C1210X391G4TACTU
Mfr. KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1210 390PF 16VDC X8G
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te KEMET C1210X391G4TACTU
Ngā Rauemi
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae C1210X391G4TACTU
Kaihanga KEMET
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi
Te matotoru - te awhi 0.039" (0.98mm)
Rahi Hiku - Whakauru 1210 (3225 Metric)
Mokowhitu Haupae - Te Tae 390 pF
Ripa Ripa -
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) Boardflex Sensitive
Momo Pukapuka Low ESL, Soft Termination, High Temperature
Tautoko Tae Mahere 16V
Pato Momo X8G
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±2%
Tuhinga -
I teie nei - Takahanga 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 150°C