HomeHuaNgā KaihautūNga Kaipupuri Karauna1808J5K00271MXR
1808J5K00271MXR Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
1808J5K00271MXR
Mfr# 1808J5K00271MXR
Mfr. Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 270PF 5KV X7R 1808
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Knowles Syfer 1808J5K00271MXR
Ngā Rauemi 1.1808J5K00271MXR.pdf
  2.1808J5K00271MXR.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae 1808J5K00271MXR
Kaihanga Knowles Syfer
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.1808J5K00271MXR.pdf 2.1808J5K00271MXR.pdf
Te matotoru - te awhi 0.079" (2.00mm)
Rahi Hiku - Whakauru 1808 (4520 Metric)
Mokowhitu Haupae - Te Tae 270 pF
Ripa Ripa -
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) General Purpose
Momo Pukapuka -
Ratonga -
Tautoko Tae Mahere 5000V (5kV)
Pato Momo X7R
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±20%
Tuhinga -
I teie nei - Takahanga 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 125°C