HomeHuaWhiriwhiringaWhāngai i nga KaipupuriSBSMP5000103MXB
SBSMP5000103MXB Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
SBSMP5000103MXB
Mfr# SBSMP5000103MXB
Mfr. Knowles Syfer
Whakaahuatanga SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Knowles Syfer SBSMP5000103MXB
Ngā Rauemi 1.SBSMP5000103MXB.pdf
  2.SBSMP5000103MXB.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae SBSMP5000103MXB
Kaihanga Knowles Syfer
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi 1.SBSMP5000103MXB.pdf 2.SBSMP5000103MXB.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi -
Putanga - Tae 44dB @ 100MHz
Rahi Hiku - Whakauru 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Mokowhitu Haupae - Te Tae 10000 pF
Ratonga SBSM
Tautoko Tae Mahere 500V
Pato Momo X7R
Ko te Taitara o te Raina 10 A
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±20%
Pato Tere -
I teie nei - Takahanga 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 125°C
Tae - Tae -
Pūnaha Kati 0.133" (3.38mm)