MUX36S08IRUMR Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
MUX36S08IRUMR
Mfr# MUX36S08IRUMR
Mfr. N/A
Whakaahuatanga IC MUX 8:1 170OHM 16WQFN
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te N/A MUX36S08IRUMR
Ngā Rauemi MUX36S08IRUMR.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae MUX36S08IRUMR
Kaihanga N/A
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2975 pcs
Ngā Rauemi MUX36S08IRUMR.pdf
Whakaaetanga Miihini - Taiao 0.3pC
Taitara 8:1
Kaiwhakahaere Tukutahi 136ns, 75ns
Rahi Hiku - Whakauru 16-WQFN Exposed Pad
Whakahokia te kaha 10V ~ 36V
Ratonga -
Pato Muri -96dB @ 1MHz
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 40pA
Momo Momo - AC, DC ±5V ~ 18V
Tae Matua 170Ohm
Hysteresis 16-WQFN (4x4)
Tautanga - Mahi 3 -
He pai 2.4pF, 7.5pF
Mana Hononga Whakahaere -
Tae - Whakapai ake -40°C ~ 125°C