HomeHuaKaitautokoKaipupuri Chip - Te Maunga MataCR0214R0F
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
CR0214R0F
Mfr# CR0214R0F
Mfr. Meritek
Whakaahuatanga RES SMD 14 OHM 1% 3/4W 2010
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Meritek CR0214R0F
Ngā Rauemi
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae CR0214R0F
Kaihanga Meritek
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi
Rahi Hiku - Whakauru 2010 (5025 Metric)
Momo Pukapuka -
Q @ Freq 2
Pato Momo ±100ppm/°C
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±1%
Whakaaetanga Whakauru 14 Ohms
Hysteresis -
I teie nei - Takahanga 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Thick Film
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 155°C
Tae - Tae -
CMRR, PSRR (Typ) 0.026" (0.65mm)
Waahi Tae Whakaaetanga 0.75W, 3/4W