HomeHuaTiaki AwheTVS - DiodesSMBF22A-TP
SMBF22A-TP Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
SMBF22A-TP
Mfr# SMBF22A-TP
Mfr. Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMBF
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te MCC (Micro Commercial Components) SMBF22A-TP
Ngā Rauemi
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae SMBF22A-TP
Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi
Putanga - Whakamātau 22V
Tuhinga kua Whakaratohia 35.5V
Tae Tika Tae -
Rahi / Rahi Zener
Rahi Hiku - Whakauru DO-221AA, SMB Flat Leads
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) General Purpose
Ratonga -
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea -
Momo Uara 24.4V
Length - Ki runga ake i te Flange 16.9A
Hysteresis SMBF
Mahinga - dBA No
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 150°C (TJ)
Katoa 1
Kaitautoko Ake -
Tuhinga o te Maka 600W