HomeHuaNgā KaihautūAluminium Kaiwhakahaere ElectrolyticLGU2P102MELC
LGU2P102MELC Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
LGU2P102MELC
Mfr# LGU2P102MELC
Mfr. Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Nichicon LGU2P102MELC
Ngā Rauemi LGU2P102MELC.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae LGU2P102MELC
Kaihanga Nichicon
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi LGU2P102MELC.pdf
Momotuhi - Whakauru -
Whakawhiti Mahere 3000 Hrs @ 105°C
Rahi Hiku - Whakauru Radial, Can - Snap-In
Mokowhitu Haupae - Te Tae 1000 µF
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) General Purpose
Ratonga LGU
Momo Taumahi Polar
Tautoko Tae Mahere 220 V
Pitch - Hononga -
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±20%
Tuhinga 0.394" (10.00mm)
Anei - Te whakaoho 3.6 A @ 50 kHz
I teie nei - Takahanga 1.378" Dia (35.00mm)
Puka Puka Whakapā 2.4 A @ 120 Hz
Tae - Whakapai ake -40°C ~ 105°C
Tae - Tae -
CMRR, PSRR (Typ) 1.378" (35.00mm)