HomeHuaKaitautokoKaipupuri Chip - Te Maunga MataERA-2AEB6192X
ERA-2AEB6192X Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
ERA-2AEB6192X
Mfr# ERA-2AEB6192X
Mfr. Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 61.9KOHM 0.1% 1/16W 0402
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Panasonic Electronic Components ERA-2AEB6192X
Ngā Rauemi 1.ERA-2AEB6192X.pdf
  2.ERA-2AEB6192X.pdf
  3.ERA-2AEB6192X.pdf
  4.ERA-2AEB6192X.pdf
  5.ERA-2AEB6192X.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae ERA-2AEB6192X
Kaihanga Panasonic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 24462 pcs
Rahi Hiku - Whakauru 0402 (1005 Metric)
Momo Pukapuka Automotive AEC-Q200
Ratonga ERA-2A
Q @ Freq 2
Pato Momo ±25ppm/°C
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±0.1%
Whakaaetanga Whakauru 61.9 kOhms
Hysteresis 0402
I teie nei - Takahanga 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Thin Film
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 155°C
Tae - Tae AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.016" (0.40mm)
Waahi Tae Whakaaetanga 0.063W, 1/16W