HomeHuaTiaki AwheTVS - DiodesSMB15F6.0A
SMB15F6.0A Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
SMB15F6.0A
Mfr# SMB15F6.0A
Mfr. STMicroelectronics
Whakaahuatanga TVS DIODE 6VWM 13.7VC SMBFLAT
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te STMicroelectronics SMB15F6.0A
Ngā Rauemi SMB15F6.0A.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae SMB15F6.0A
Kaihanga STMicroelectronics
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi SMB15F6.0A.pdf
Putanga - Whakamātau 6V (Max)
Tuhinga kua Whakaratohia 13.7V
Rahi / Rahi Zener
Rahi Hiku - Whakauru DO-221AA, SMB Flat Leads
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) General Purpose
Ratonga SMB15F
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea -
Momo Uara 6.7V
Length - Ki runga ake i te Flange 730A (8/20µs)
Hysteresis SMBflat
Mahinga - dBA No
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 175°C (TJ)
Katoa 1
Tuhinga o te Maka 1500W (1.5kW)