| Mfr# | MTMM-135-12-G-D-480 |
|---|---|
| Mfr. | Samtec, Inc. |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT 70POS 2MM |
| RoHs Tūnga | |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te Samtec Inc. MTMM-135-12-G-D-480 |
| Ngā Rauemi | 1.MTMM-135-12-G-D-480.pdf |
|---|---|
| 2.MTMM-135-12-G-D-480.pdf | |
| 3.MTMM-135-12-G-D-480.pdf |
| Tau Wae | MTMM-135-12-G-D-480 |
|---|---|
| Kaihanga | Samtec, Inc. |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT 70POS 2MM |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | 1.MTMM-135-12-G-D-480.pdf 2.MTMM-135-12-G-D-480.pdf 3.MTMM-135-12-G-D-480.pdf |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 | All |
| Tuhinga o mua | 3.00µin (0.076µm) |
| Topology | Push-Pull |
| Tuhinga o mua | Solder |
| Tae Kuputuhi | Gold |
| Mahinga Whakatere - Hangarau, Hangarau | Square |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | - |
| Resistance @ 0 ° C | 0.480' (12.19mm) |
| Momo Pukapuka | - |
| Ratonga | MTMM |
| Tuhinga | Phosphor Bronze |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | Board to Board or Cable |
| Momo Momo Mana | Gold |
| Mana (dBm) | 20.0µin (0.51µm) |
| Pin Length | 2 |
| Te Mahi Mahi | - |
| Tau o nga Keiki | Header, Cuttable |
| Te maha o nga Terminals Point 5-Tie | 0.079' (2.00mm) |
| Rahi Tapanga | Unshrouded |
| LO Frequency | UL94 V-0 |
| Tae Whakanoho | 70 |
| Momo Input | Male Pin |
| Rawa Whakauru - Whakaora | 0.059' (1.50mm) |
| Rarangi Riki | - |
| Te Tautanga Mahinga | 0.075' (1.91mm) |
| Pato Waea Fan | Black |
| Taitapa - Oro OD | 0.614' (15.60mm) |
| Te Hurihanga o Naianei - Tika | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - |
| Hononga Tae | 0.079' (2.00mm) |
| Tae - Whakapai ake | -55°C ~ 125°C |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Through Hole |