| Mfr# | SFM-128-02-L-D-A-K-TR |
|---|---|
| Mfr. | Samtec, Inc. |
| Whakaahuatanga | CONN RCPT 56POS 0.05 GOLD SMD |
| RoHs Tūnga | |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te Samtec Inc. SFM-128-02-L-D-A-K-TR |
| Ngā Rauemi | 1.SFM-128-02-L-D-A-K-TR.pdf |
|---|---|
| 2.SFM-128-02-L-D-A-K-TR.pdf | |
| 3.SFM-128-02-L-D-A-K-TR.pdf | |
| 4.SFM-128-02-L-D-A-K-TR.pdf |
| Tau Wae | SFM-128-02-L-D-A-K-TR |
|---|---|
| Kaihanga | Samtec, Inc. |
| Whakaahuatanga | CONN RCPT 56POS 0.05 GOLD SMD |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | 1.SFM-128-02-L-D-A-K-TR.pdf 2.SFM-128-02-L-D-A-K-TR.pdf 3.SFM-128-02-L-D-A-K-TR.pdf 4.SFM-128-02-L-D-A-K-TR.pdf |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 | All |
| Tuhinga o mua | - |
| Topology | Push-Pull |
| Tuhinga o mua | Solder |
| Tae Kuputuhi | Tin |
| Mahinga Whakatere - Hangarau, Hangarau | Square |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | - |
| Momo Pukapuka | Board Guide, Pick and Place |
| Ratonga | Tiger Eye™ SFM |
| Tuhinga | Beryllium Copper |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | Board to Board or Cable |
| Momo Momo Mana | Gold |
| Mana (dBm) | 10.0µin (0.25µm) |
| Pin Length | 2 |
| Te Mahi Mahi | - |
| Tau o nga Keiki | Receptacle |
| Te maha o nga Terminals Point 5-Tie | 0.050" (1.27mm) |
| LO Frequency | UL94 V-0 |
| Tae Whakanoho | 56 |
| Momo Input | Female Socket |
| Rawa Whakauru - Whakaora | 0.185" (4.70mm) |
| Rarangi Riki | 250VAC |
| Te Tautanga Mahinga | - |
| Pato Waea Fan | Black |
| Te Hurihanga o Naianei - Tika | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | 6.15mm, 6.30mm, 7.92mm, 8.08mm, 9.70mm, 9.86mm, 11.61mm, 11.76mm |
| Hononga Tae | 0.050" (1.27mm) |
| Tae - Whakapai ake | -55°C ~ 125°C |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Surface Mount |