HomeHuaKiriata, Oscillators, ResonatorsNga Oscillators TautuhingaSIT9005ACB2G-30EE
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
SIT9005ACB2G-30EE
Mfr# SIT9005ACB2G-30EE
Mfr. SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He maha atu nga korero He roa ake mo te SiTime SIT9005ACB2G-30EE
Ngā Rauemi SIT9005ACB2G-30EE.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae SIT9005ACB2G-30EE
Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5mA
Ngaohihi - Tae -
Te tiro i te rohe ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Whakawhitihia te Kotahitanga LVCMOS
Rahi / Rahi SSXO
Rahi Hiku - Whakauru 4-SMD, No Lead
Ratonga SIT9005
Q @ Vr, F 0.030" (0.76mm)
Rauemi Rapu -1.29%, Down Spread
Rahi Ranga Rawa 6.5mA
Tau o Hoapā Enable/Disable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) SiTIME
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1
Tuhinga o mua 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SIT9005ACB2G-30EE-ND
Taumahi haumanu MEMS
Kaha Pupuhi Active
Porohita Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Taitawhitinga - ID tarai 1MHz ~ 141MHz
Te Ratonga o Naianei 3V
I teie nei - Takahanga 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tae - Whakapai ake -20°C ~ 70°C