HomeHuaKiriata, Oscillators, ResonatorsNga Oscillators TautuhingaSIT9005AIB7D-33EN
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
SIT9005AIB7D-33EN
Mfr# SIT9005AIB7D-33EN
He maha atu nga korero He roa ake mo te SiTime SIT9005AIB7D-33EN
Ngā Rauemi SIT9005AIB7D-33EN.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae SIT9005AIB7D-33EN
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5mA
Ngaohihi - Tae -
Te tiro i te rohe ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Ratonga SIT9005
Q @ Vr, F 0.030" (0.76mm)
Rauemi Rapu -3.71%, Down Spread
Rahi Ranga Rawa 6.5mA
Tuhinga o mua 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SIT9005AIB7D-33EN-ND
Taitawhitinga - ID tarai 1MHz ~ 141MHz
Te Ratonga o Naianei 3.3V
I teie nei - Takahanga 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Tae - Whakapai ake -40°C ~ 85°C