| Mfr# | A6X30143395 |
|---|---|
| Mfr. | Siemens |
| Whakaahuatanga | INDICATOR LIGHT. CLEAR |
| RoHs Tūnga | |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te Siemens A6X30143395 |
| Ngā Rauemi | A6X30143395.pdf |
|---|
| Tau Wae | A6X30143395 |
|---|---|
| Kaihanga | Siemens |
| Whakaahuatanga | INDICATOR LIGHT. CLEAR |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | A6X30143395.pdf |
| Whānui - Tauira Whānui | Colorless |
| Pūtake Toha Tae | Round |
| Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) | Screw Terminal |
| Te hanganga | - |
| Rahi / Rahi | LED |
| Momo Pukapuka | - |
| Ratonga | 3SU1 |
| R @ 25 ° C | 0.88" (22.30mm) |
| Papatono SRAM Bytes | Clear |
| Te Mahi Mahi | IP20, IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13 |
| Te maha o nga Whakairo Tae | 24V |
| Tuhipoka | Clear |
| Ko te Taitara o te Raina | - |
| ISBN | Round with Flat Top |
| Waea Whakaaturanga O waho | - |
| Ngā Raina I / O Digital | 22.00mm Dia |
| Whakautu Whakamutunga | 900 ~ 1400mcd |
| Tae - Tae | AC/DC |