HomeHuaKaitautokoKaipupuri Chip - Te Maunga MataRMCF0402FT1K15
RMCF0402FT1K15 Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
RMCF0402FT1K15
Mfr# RMCF0402FT1K15
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.15K OHM 1% 1/16W 0402
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Stackpole Electronics Inc RMCF0402FT1K15
Ngā Rauemi 1.RMCF0402FT1K15.pdf
  2.RMCF0402FT1K15.pdf
  3.RMCF0402FT1K15.pdf
  4.RMCF0402FT1K15.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae RMCF0402FT1K15
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 85234 pcs
Ngā Rauemi 1.RMCF0402FT1K15.pdf 2.RMCF0402FT1K15.pdf 3.RMCF0402FT1K15.pdf 4.RMCF0402FT1K15.pdf
Rahi Hiku - Whakauru 0402 (1005 Metric)
Momo Pukapuka Automotive AEC-Q200
Ratonga RMCF
Q @ Freq 2
Pato Momo ±100ppm/°C
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±1%
Whakaaetanga Whakauru 1.15 kOhms
Hysteresis 0402
I teie nei - Takahanga 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Thick Film
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 155°C
Tae - Tae AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.016" (0.40mm)
Waahi Tae Whakaaetanga 0.063W, 1/16W