HomeHuaKaitautokoKaipupuri Chip - Te Maunga MataRMCW1020FT300K
RMCW1020FT300K Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
RMCW1020FT300K
Mfr# RMCW1020FT300K
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 300K OHM 1% 1W 1020
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Stackpole Electronics Inc RMCW1020FT300K
Ngā Rauemi RMCW1020FT300K.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae RMCW1020FT300K
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Ngā Rauemi RMCW1020FT300K.pdf
Rahi Hiku - Whakauru Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Momo Pukapuka Automotive AEC-Q200
Ratonga RMCW
Q @ Freq 2
Pato Momo ±100ppm/°C
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±1%
Whakaaetanga Whakauru 300 kOhms
Hysteresis 1020
I teie nei - Takahanga 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Thick Film
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 155°C
Tae - Tae AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.026" (0.65mm)
Waahi Tae Whakaaetanga 1W