HomeHuaKaitautokoKaipupuri Chip - Te Maunga MataRNCF2512BTC1K02
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
RNCF2512BTC1K02
Mfr# RNCF2512BTC1K02
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.02K OHM 0.1% 3/4W 2512
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Stackpole Electronics Inc RNCF2512BTC1K02
Ngā Rauemi 1.RNCF2512BTC1K02.pdf
  2.RNCF2512BTC1K02.pdf
  3.RNCF2512BTC1K02.pdf
  4.RNCF2512BTC1K02.pdf
  5.RNCF2512BTC1K02.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae RNCF2512BTC1K02
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Rahi Hiku - Whakauru 2512 (6432 Metric)
Momo Pukapuka Automotive AEC-Q200
Ratonga RNCF
Q @ Freq 2
Pato Momo ±50ppm/°C
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±0.1%
Whakaaetanga Whakauru 1.02 kOhms
Hysteresis 2512
I teie nei - Takahanga 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Thin Film
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 155°C
Tae - Tae AEC-Q200
CMRR, PSRR (Typ) 0.026" (0.65mm)
Waahi Tae Whakaaetanga 0.75W, 3/4W