HomeHuaKaitautokoNa roto i nga Kaihanga HoleRNF14FTC261K
RNF14FTC261K Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
RNF14FTC261K
Mfr# RNF14FTC261K
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 261K OHM 1% 1/4W AXIAL
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te Stackpole Electronics Inc RNF14FTC261K
Ngā Rauemi 1.RNF14FTC261K.pdf
  2.RNF14FTC261K.pdf
  3.RNF14FTC261K.pdf
  4.RNF14FTC261K.pdf
  5.RNF14FTC261K.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae RNF14FTC261K
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Rahi Hiku - Whakauru Axial
Momo Pukapuka Flame Retardant Coating, Safety
Ratonga RNF
Q @ Freq 2
Pato Momo ±50ppm/°C
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±1%
Whakaaetanga Whakauru 261 kOhms
Hysteresis Axial
I teie nei - Takahanga 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Metal Film
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 155°C
CMRR, PSRR (Typ) -
Waahi Tae Whakaaetanga 0.25W, 1/4W