| Mfr# | PTC04DFDN |
|---|---|
| Mfr. | Sullins Connector Solutions |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM |
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te Sullins Connector Solutions PTC04DFDN |
| Ngā Rauemi | 1.PTC04DFDN.pdf |
|---|---|
| 2.PTC04DFDN.pdf |
| Tau Wae | PTC04DFDN |
|---|---|
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | RoHS kore he ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | 1.PTC04DFDN.pdf 2.PTC04DFDN.pdf |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 | All |
| Tuhinga o mua | 100.0µin (2.54µm) |
| Topology | Push-Pull |
| Tuhinga o mua | Solder |
| Tae Kuputuhi | Tin |
| Mahinga Whakatere - Hangarau, Hangarau | Square |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | - |
| Resistance @ 0 ° C | 0.318' (8.08mm) |
| Momo Pukapuka | - |
| Ratonga | - |
| Tuhinga | Copper Alloy |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | Board to Board or Cable |
| Momo Momo Mana | Tin |
| Mana (dBm) | 100.0µin (2.54µm) |
| Pin Length | 2 |
| Te Mahi Mahi | - |
| Tau o nga Keiki | Header |
| Te maha o nga Terminals Point 5-Tie | 0.100' (2.54mm) |
| Rahi Tapanga | Unshrouded |
| LO Frequency | UL94 V-0 |
| Tae Whakanoho | 8 |
| Momo Input | Male Pin |
| Rawa Whakauru - Whakaora | 0.100' (2.54mm) |
| Rarangi Riki | - |
| Te Tautanga Mahinga | 0.420' (10.67mm) |
| Pato Waea Fan | Black |
| Taitapa - Oro OD | 0.838' (21.29mm) |
| Te Hurihanga o Naianei - Tika | Thermoplastic, Polyester |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - |
| Hononga Tae | 0.100' (2.54mm) |
| Tae - Whakapai ake | - |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Through Hole |