| Mfr# | PZC22DBAN |
|---|---|
| Mfr. | Sullins Connector Solutions |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER R/A 44POS 2.54MM |
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| He maha atu nga korero | He roa ake mo te Sullins Connector Solutions PZC22DBAN |
| Ngā Rauemi | 1.PZC22DBAN.pdf |
|---|---|
| 2.PZC22DBAN.pdf |
| Tau Wae | PZC22DBAN |
|---|---|
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions |
| Whakaahuatanga | CONN HEADER R/A 44POS 2.54MM |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | RoHS kore he ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 0 pcs |
| Ngā Rauemi | 1.PZC22DBAN.pdf 2.PZC22DBAN.pdf |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 | All |
| Tuhinga o mua | 100.0µin (2.54µm) |
| Topology | Push-Pull |
| Tuhinga o mua | Solder |
| Tae Kuputuhi | Tin |
| Mahinga Whakatere - Hangarau, Hangarau | Square |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | - |
| Resistance @ 0 ° C | 0.230' (5.84mm) |
| Momo Pukapuka | - |
| Ratonga | - |
| Tuhinga | Copper Alloy |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | Board to Board or Cable |
| Momo Momo Mana | Gold |
| Mana (dBm) | 10.0µin (0.25µm) |
| Pin Length | 2 |
| Te Mahi Mahi | - |
| Tau o nga Keiki | Header |
| Te maha o nga Terminals Point 5-Tie | 0.100' (2.54mm) |
| Rahi Tapanga | Unshrouded |
| LO Frequency | UL94 V-0 |
| Tae Whakanoho | 44 |
| Momo Input | Male Pin |
| Rawa Whakauru - Whakaora | 0.240' (6.10mm) |
| Rarangi Riki | - |
| Te Tautanga Mahinga | 0.120' (3.05mm) |
| Pato Waea Fan | Black |
| Taitapa - Oro OD | - |
| Te Hurihanga o Naianei - Tika | Thermoplastic, Polyester |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - |
| Hononga Tae | 0.100' (2.54mm) |
| Tae - Whakapai ake | - |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | Through Hole, Right Angle |