HomeHuaKaitautokoKaipupuri Chip - Te Maunga MataRT1206WRB075K49L
RT1206WRB075K49L Image
Ko nga whakaahua he tohu noa mo te Tirohanga Hua
RT1206WRB075K49L
Mfr# RT1206WRB075K49L
Mfr. Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 5.49KOHM 0.05% 1/4W 1206
RoHs Tūnga
He maha atu nga korero He roa ake mo te YAGEO RT1206WRB075K49L
Ngā Rauemi RT1206WRB075K49L.pdf
Kaiwhiwhi Hua
Tau Wae RT1206WRB075K49L
Kaihanga Yageo
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 0 pcs
Rahi Hiku - Whakauru 1206 (3216 Metric)
Momo Pukapuka -
Ratonga RT
Q @ Freq 2
Pato Momo ±10ppm/°C
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce ±0.05%
Whakaaetanga Whakauru 5.49 kOhms
Hysteresis 1206
I teie nei - Takahanga 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Thin Film
Tae - Whakapai ake -55°C ~ 155°C
CMRR, PSRR (Typ) 0.026" (0.65mm)
Waahi Tae Whakaaetanga 0.25W, 1/4W